با همپا، به اینوتکس ۹۷ برو

نمایشگاه اینوتکس رویدادی منحصر به فرد درحوزه‌ی فناوری و نوآوری در منطقه است که هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می‌گردد. تاریخ برگزاری نمایشگاه ۱۶-۱۴ تیر ماه و محل برگزاری آن بوستان گفتگوست.

اگر از شهرهای اطراف به تهران سفر می‌کنید با استفاده از اپلیکیشن همپا می‌توانید در نمایشگاه امسال شرکت کنید.

اپلیکیشن همپا این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا چه به عنوان کسی که با خودروی شخصی خود سفر می‌کند (همران) و چه به عنوان مسافر (همپا) براحتی بتوانید در این نمایشگاه حضور به هم رسانید.

پس اگر برای رفتن به نمایشگاه قصد سفر با خودروی شخصی خود را دارید صندلی‌های خالی را با هم‌مسیرهایتان به اشتراک بگذارید و اگر مسافر هستید با رزرو سفر و ارسال درخواست با هم‌مسیرهایتان هم‌سفر شوید.

برای شروع همسفری کافی‌ست اپلیکیشن همپا را نصب و مسیر مورد نظرتان را با وارد کردن مبدا و مقصد مشخص کنید. سپس به عنوان مسافر گزینه‌ی درخواست سفر و به عنوان راننده گزینه‌ی ساخت سفر را بزنید. با این کار می‌توانید با سایر کسانی که قصد سفر به نمایشگاه اینوتکس ۹۷ دارند همسفر و هم‌مسیر شوید و کارپولینگ کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد درخواست و رزرو سفر اینجا را بخوانید.

کرایه مسیرهای مختلف در اپلیکیشن همپا توسط خود راننده تعیین می‌شود، به عنوان مثال کرایه‌ی هر صندلی در دو مسیر پرتردد در زیر آمده است:

مسیر تهران-کرج: ۳۰۰۰ تومان
مسیر تهران-قم: ۶۰۰۰ تومان

 

دانلود اپلیکیشن همپا از سایت همپا، کافه بازار و گوگل‌پلی

دانلود اپلیکیشن همپا از سیب‌اَپ