لطفا از ابزارک برا گذاشتن منو استفاده کنید تجربه خوش همسفری - همپا شو

۱- عمومی

شرکت همپا تعهد می‌کند که تمامی اطلاعاتی که از کاربران خود در اختیار دارد به صورت محفوظ نگاه دارد؛ همچنین خط مشی حفظ حریم خصوصی همپا به طور کامل اطلاعاتی که از کاربر دریافت می‌کند را شفافانه توضیح خواهد.

با استفاده از این اپلیکیشن یا سایر سرویس‌های پیشنهادی ما، شما به جمع‌آوری، استفاده و فاش کردن اطلاعات توافق شده رضایت داده‌اید و با مقید بودن به این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت کرده‌اید.

۲- اطلاعاتی که توسط همپا جمع‌آوری می‌شوند

۲-۱ ما ممکن است اطلاعات یا داده‌های شخصی زیر را درباره‌ی شما جمع‌آوری و پردازش کنیم «اطلاعاتی که ‌می‌تواند به طور منحصر به فرد بوسیله‌ی خود شما تعیین و ارسال شود:

 • برای استفاده از سیستم و اپلیکیشن همپا اطلاعات مشخصی مورد نیاز است که شامل نام شما، شماره ملی، تاریخ تولد و اگر همران هستید اطلاعات مشخصی دربار‌ه‌ی وسیله‌ی نقلیه‌تان و… می‌باشد.
 • ایمیل، تلگرام، اینستاگرام.
 • یک شماره تلفن همراه.
 • ثبت تمام مکاتبات بین ما و شما.
 • ثبت تمام رزروهایی که انجام داده‌اید.
 • ثبت مبدا و مقصد سفر.
 • پاسخ‌های شما به نظرسنجی‌ها یا پرسشنامه‌ها که ممکن است برای اهداف تحقیقاتی استفاده کنیم.
 • جزییات حسابداری یا تراکنش‌های مالی شامل تراکنش‌هایی که از طریق اپلیکیشن یا از طرق دیگر انجام شده‌اند. این ممکن است شامل اطلاعات کارت اعتباری شما، جزییات حساب بانکی، جزییات سفر که ثبت کرده و یا از طریق اپلیکیشن پیشنهاد داده‌اید باشد.
 • جزییات کارکرد شما از اپلیکیشن و منابعی که شما به آن دسترسی دارید.
 • اطلاعاتی که ممکن است در هنگام گزارش یک مشکل شما با اپلیکیشن نیاز باشد.
 • تصویر کارت ملی، پاسپورت، گواهینامه موقت، گواهینامه کامل و مستندات دیگری که ممکن است بپذیرید که برای ما فراهم کنید.

۲-۲ ما تنها زمانی این اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنیم که شما بپذیرید که آن‌ها را در اختیار ما قرار دهید. شما مجبور نیستید هیچ‌کدام از اطلاعات شخصیتان را در اختیار ما قرار دهید اما ممکن است نتوانید از همه خدمات پیشنهادی ما بدون انجام این کار بهره ببرید.

۲-۳ برخی اطلاعات همچون IP آدرس‌ها و کوکی‌ها و … بدون آن که شما آن‌ها را به اشتراک بگذارید ممکن است بوسیله‌ی ابزارهای مانیتورینگ اپلیکیشن جمع آوری شوند. این اطلاعات شما هرگز جمع آوری و یا ذخیره نخواهد شد.

 • یک IP عددی است که به کامپیوتر شما بوسیله‌ی ISP نسبت داده می‌شود و بوسیله‌ی آن می‌توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید. این عموما اطلاعات قابل تشخیص غیرشخصی در نظر گرفته می‌شود زیرا در بیشتر موارد آدرس IP تنها بوسیله‌ی ISP شما یا شرکتهای بزرگ یا سازمانهایی که دسترسی به اینترنت را فراهم می‌کنند ردیابی می‌شود.

۲-۴ ابزار مانیتورینگ اپیلیکشن می‌فهمد که شما چگونه با اپلیکیشن در تعامل هستید و گزارش هایی تهیه می کند برای توسعه و بهبود خدمات و هیچ ارتباطی با اطلاعات شخصی شما ندارد.

۳- استفاده از اپلیکیشن و سایت

۳-۱ ما ممکن است از این اطلاعات برای موارد زیر استفاده کنیم:

 • اطمینان از اینکه محتوای اپلیکیشن و سایت در مؤثرترین حالت ممکن برای شما و تلفن همراهتان ارائه می‌شود و اپلیکیشن با توجه به ترجیحات شما شخصی سازی شده است.
 • همکاری در ایجاد بهبودهای عمومی اپلیکیشن و سایر سرویس‌ها
 • اجرا و مدیریت وظایفی که از توافقات بین ما و شما سرچشمه گرفته‌اند
 • اجازه دادن به شما که در ویژگی‌های اپلیکیشن و سرویس‌های دیگر مشارکت کنید
 • ارتباط با شما و با خبر کردن شما از تغییرات اپلیکیشن یا سرویس‌های پیشنهادی ما «بجز در مواردی که شما ما را از این کار منع کرده‌اید»
 • جمع‌آوری پرداخت‌های شما
 • تحلیل اینکه چگونه کاربران از اپلیکیشن استفاده می‌کنند
 • اطمینان از اینکه شما با شرایط و قوانین موافقت کرده‌اید
 • به خاطر تکمیل روند احراز هویت شما از طریق ارائه‌دهندگان اطلاعات هویتی همچون سازمان ثبت احوال، سرویس همپا از شما درخواست خواهد کرد که کارت هویتی خود را برای بررسی بیشتر بارگذاری کنید. این اطلاعات نزد شرکت همپا محفوظ مانده و هرگز از آن سوء استفاده نخواهد شد.

۳-۲ ما اطلاعات شما را به هیچ شخص ثالث دیگری نخواهیم فروخت و از آن برای بازاریابی هیچ شخص ثالثی استفاده نخواهیم کرد.

۴- به اشتراک گذاشتن اطلاعات

۴-۱ اگر ما به شما وجهی پرداخت کنیم یا از شما مبلغی در ارتباط با خدمات اپلیکیشن دریافت کنیم، پرداخت‌هایتان از طریقکارت اعتباریتان بوسیله‌ی بانک و درگاه بانکی ثبت خواهد شد و قابل پیگیری است.

۴-۲ برای انجام امور مالی و پرداختی ممکن است نیاز داشته‌باشید جزییاتی مانند نام صاحب کارت اعتباری را برای پردازشگر پرداختیمان فراهم کنید. ما درباره‌ی‌ این موضوع در هنگام پرداخت به شما اطلاع می دهیم.

۴-۳ به غیر از موارد زیر ما هرگز اطلاعاتی را که شما از طریق اپلیکیشن در اختیار ما گذاشته‌اید را فاش نخواهیم کرد:

 • به عنوان بخشی از فرآیند رزرو و در راستای فراهم کردن اطلاعات برای خدمت‌رسانی بهتر، به عنوان یک همران یا همپا اطلاعاتی نظیر سن، نام کوچک شما، نام و رنگ خودرو، محدوده مبدا و مقصد و بیوگرافی که خوتان نوشته‌اید را دیگران میتوانند مشاهده کنند.
 • اگر به دلیل اتفاقاتی یا قانون شکنی به ما از طرف مراجع ذیربط قانونی دستور داده شود که اطلاعات شما را در اختیار ایشان قرار دهیم. به عنوان مثال اگر نیاز باشد این کار را بوسیله‌ی دستور دادگاه انجام دهیم و یا برای اهداف پیشگیری از کلاهبرداری یا جرمهای دیگر.
 • اطلاعاتی که در راستای اجرای شرایط استفاده‌ی اپلیکیشن، سرویس‌های دیگرمان و یا هر شرایط یا توافقنامه‌ی مربوط به خدماتمان که ممکن است به کار گرفته‌شود، وجود دارد.
 • ممکن است اطلاعات شخصی شما را در جهت بخشی از فرآیند کسب‌وکارمان برای بازسازی یا سازماندهی مجدد به شخص ثالثی انتقال دهیم اما این اطمینان را که حریم خصوصی شما همچنان حفظ خواهدشد به شما می‌دهیم و همچنان در راستای آن گام بر خواهیم داشت.
 • برای حفاظت از حقوق، دارایی‌ها یا امنیت سیستم همپا، کاربران اپلیکیشن یا هر شخص ثالث دیگری ممکن است اطلاعات خاصی به در میان ما و شرکت خاصی به اشتراک گذاشته شود. این مورد شامل تبادل اطلاعات با هر شرکت و سازمان دیگری برای اهداف حفاظت از کلاهبرداری و کاهش ریسک اعتبار می‌شود.

۴-۴ بجز مواردی که در بالا ذکر شد، ما نباید هیچ اطلاعات شخصی دیگری را بدون کسب اجازه فاش کنیم.

۵- دسترسی و اصلاح اطلاعات شخصی

۵-۱  ما تمام گام‌های مناسب را در راستای حفاظت از اطلاعات شخصی شما از زمان انتقال اطلاعات شخصیتان از تلفن همراه به اپلیکیشن و همچنین جهت جلوگیری از فقدان، سوء استفاده، دسترسی نامعتبر، فاش کردن، تغییر یا تخریب اطلاعات شما برمی‌داریم. ما از تکنولوژی‌های پیشرو و نرم افزارهای رمزنگاری جهت حفاظت از داده‌های شما استفاده می‌کنیم و همچنین استانداردهای امنیتی مستقیمی را در راستای جلوگیری از دسترسی نامعتبر به این داده‌ها اعمال می‌کنیم.

۵-۳ کاربران در حفظ و نگهداری اطلاعات موجود بر روی تلفن همراه خود مؤظف هستند و همپا هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. این اطلاعات شامل پیامک کد تأیید برای ورود و اطلاعات شخصی ایشان بر روی اپلیکیشن همپا نیز هست و باید خود از آن‌ها مراقبت کنند.

۶- سایت‌های دیگر

۶-۱ این سایت شامل لینک‌ها و ارجاعاتی به سایت‌های دیگر است. لطفا آگاه باشید که سیاست‌های حفظ حریم خصوصی سرویس همپا مربوط به این سایت‌ها نمی‌شود.

۶-۲ ما نمی‌توانیم مسئولیت سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و اعمال سایت‌های دیگری را که توسط ما اداره نمی‌شوند، را به عهده بگیریم. پیشنهاد می‌کنیم سیاست‌های حفظ حریم خصوصی هر سایتی که مشاهده می‌کنید را مطالعه کرده و اگر نگرانی یا سوالی دارید با مسئولان مربوطه آن سایت‌ها در ارتباط باشید.

۷- اطلاع‌رسانی تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی

ما جزییات هرگونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی را روی سایت منتشر خواهیم کرد تا این اطمینان را به شما بدهیم که شما همواره از اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم، طریقه‌ی استفاده از آن‌ها، و این که در چه شرایطی آن‌ها را با شرکای دیگر به اشتراک می‌گذاریم، آگاه باشید.

۸- ارتباط با ما

اگر هر زمانی تمایل داشتید تا دیدگاهتان در ارتباط با اعمال مربوط به حریم خصوصی یا هر پرسش دیگری در ارتباط با اطلاعات شخصیتان، را با ما در میان بگذارید، کافیست به صفحه‌ی ارتباطیمان مراجعه کنید.