اخبار

همپا با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

2 سال قبل


نمایشگاه کتاب تهران دو سالگی خود را در شهر آفتاب می‌گذراند؛ مجموعه‌ای نوساخت در خارج از شهر تهران، با مسیر دسترسی سخت که نمایشگاهی را در خود می‌بینید که هر ساله میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده و صدها هزار خودرو شخصی و غیرشخصی است.

در سالی که سال اقتصاد مقاومتی نامیده شده، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مصرف سوخت، استفاده بهینه از زمان ارکانی هستند که در ترددهای خود باید به آن‌ها توجه خاصی داشت، اما واقعا راهی جز وسایل حمل و نقل عمومی برای کمک به این موضوع و همچنین حفط محیط زیست زندگیمان وجود ندارد؟

عبور و مرور به شهر آفتاب با تاکسی دارای هزینه‌ای زیاد است و در مقابل سفر با مترو یا اتوبوس و BRT در مقابل، راحتی اشخاص را فراهم نمی‌کنند؛ تردد با خودروی شخصی نیز با هزینه‌ی سوخت، ترافیک و … به خودی خود سخت و طاقت‌فرساست، اما در این بین همپا با سرویس همسفری یا کارپولینگ خود با برنامه‌ی ویژه‌ای که برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در نظر گرفته، سعی بر ترغیب افراد برای همسفری کردن و آشنایی بیشتر آن‌ها با این مفهوم را دارد. مفهومی که امروزه در جهان اول، راه‌کاری جدی برای حل معضل ترافیک، کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی و آلاینده‌های آن‌ها و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها است.

همپا در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران با همکاری با انتشارات نسل نو اندیش و ارائه‌ی تخفیف ۲۰٪ خرید کتاب و همچنین ارائه‌ی کد تخفیف‌های سفر به نمایشگاه کتاب برای تمام افرادی که از این سرویس استفاده می‌کنند سعی دارد حسن نیت خود را نشان داده و افراد را راغب کرده که از تجربه‌ی همسفری بهره‌مند شوند تا شاید بتواند که در آینده‌ای نه چندان دور، باعث کاهش تولید حداقل ۳۵۴۰ کیلوگرم دی‌اکسید کربن با تنها ۱۰۰۰ همسفری در روز که نشان از ۲۰۰۰ خودروی در حال تردد کمتر خواهد بود، شود.

برای بهره‌مند شدن از تخفیف خرید کتاب از انتشارات نسل نو اندیش، کافیست با نصب داشتن اپلیکیشن همپا به غرفه‌ی این انتشارات واقع در سالن ملل نمایشگاه کتاب مراجعه کرده و به مسئول غرفه نشان دهید که از کاربران سرویس همپا هستید. برای اطلاعات بیشتر نیز به این آدرس مراجعه کرده تا از کد تخفیف سفر به نمایشگاه کتاب نیز مطلع گردید.


اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستانتون به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

سعید نعمت اللهی

حیدرے

اصلا در این زمینه دانشی ندارم که بخوام دیدگاهی بدم،اما خوشحال میشم اگه برام توضیح بدین،چه امنیت اطلاعات و چه جرائم سایبری .
موفق باشید.

پاسخ دادن

    امیر محمدی

    سلام، اگر منظور شما نحوه‌ی برقراری امنیت در سرویس همپاست، ما در این سیستم با فرآیند احراز هویت تقریبا سخت‌گیرانه خود سعی بر این داشتیم که کوچکترین نکات امنیتی رعایت شده و سفری امن رو برای کاربران فراهم کنیم اگر که نه، منظور شما رو به درستی متوجه نشدم 🙂

    پاسخ دادن

عارف

واقعاً امنیت و فضای امن برای هم پا و پرسنل و کارکنان در این مجموعه در اولویت اول بوده وهست

پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.