اخبار

نوروز ۹۶ و کاوشگری در میان باغچه‌های رویا و خیال

2 سال قبل


فصل زندگی با نوروز ۹۶ بار دیگر رسیده است و ما را به این واداشته که علاوه بر تبریک آن به شما عزیزان همپا، وعده‌ی اتفاقاتی دوست‌داشتنی به شما همراهان همیشگی عزیز داده و همچون خروس وفاداری که نماد امسال است، ما نیز قولی مبنی بر وفاداری همیشگی به شما عزیزان که بدون شما رسیدن به این نقطه میسر نبود، بدهیم.

نوروز ۹۶

تنها خواسته‌ی ما علاوه بر طلب همپایی مداومتان، استفاده از خصیصه‌ی بیان راحت افکار و عقاید خروسِ نماد سال است که مشکلات و ایرادات ما را برایمان به سادگی بازگو کنید. این مهم سبب آن است که ما نیز برای حفظ روند رو به رشد و پیشرفت روزافزون و همچنین موقعیتمان پیش شما عزیزان، بتوانیم همچون همیشه اشکالات و کمبودها را رفع کرده و در تعامل با یکدیگر بتوانیم که بهترین تجربه را برایتان به ارمغان بیاوریم چرا که نباید این موضوع را فراموش کنید که همپا، سرویسی برای شما عزیزان است! دغدغه‌ی همیشگی رفع ترافیک ما را با این ایده میهمان شما کرده است تا که این امید را داشته باشیم که بتوانیم با کمک همه و رعایت برخی مسائل، این معضل بزرگ را تا به اندازه‌ای به کنترل خود درآوریم چرا که سال خروس، سال فوران خصیصه‌های سربازان و نگهبانان در انسان است و چه بهتر از این که بتوانیم از این موضوع برای پاسداری و نگهداری از طبیعت استفاده کنیم؟

همپا همچون خروس برای رسیدن به موفقیت بخت آسانی ندارد و نیازمند کوششی همیشگی و خستگی‌ناپذیر از طرف ما و همچنین کمک شما عزیزان و همپایی پایدارتان برای در کنار هم بهتر شدن است. ما مانند همیشه از همپایی شما عزیزان با خود، خرسندیم زیرا در فراز و نشیب‌های بسیاری همراه ما بوده‌اید و این امید را داریم که به پاس قدردانی، در سال آینده سطح سرویس را به طور چشمگیری بالا برده و کمیت خدمات بالاتری نیز بتوانیم به شما عزیزان ارائه دهیم.

همانطور که باخبر و مطلع هستید، برای نوروز ۹۶ ما برنامه‌ای مدنظر داشتیم که اجرایی شده و در حال حاضر در خدمت شما عزیزان همراه قرار دارد که توسط آن بتوانید به سادگی برای رفت‌وآمدهایی که در ایام نوروز انجام می‌دهید همسفری داشته پیدا کنید و ساعات شیرین تعطیلات سال نو را به تنهایی سپری نکنید!

اپلیکیشن ما را در این صفحه دانلود کرده و منتظر خبرها و ویژگی‌های جذابتری از ما در ایام نوروز ۹۶ و سال پیش رو، باشید!


اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستانتون به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

سعید نعمت اللهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.