با همپا راحت، مطمئن و ارزان تر سفر کنید

هم مسیر خود را پیدا کنید و با به اشتراک گذاری یک خودرو همسفر شوید

همسفری چیست؟

همسفری (به انگلیسی: carpooling) به معنای توافقی جهت به اشتراک گذاری یک خودرو در سفر های مشترک است. همسفری در مسیر های پرتردد مانند محل کار یا دانشگاه، یا مسیر های طولانی بین شهری کارایی بیشتری دارد. اپلیکیشن همپا این امکان را فراهم می کند تا هم مسیر هایتان را پیدا کنید و با آن ها همسفر شوید، هزینه های خود را کاهش دهید و سفر خوشی را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید

رزرو

Hampa Reserve Screen

پرداخت

Hampa Payment Screen

پایان

Hampa Finish Screen

برنامه ریزی

Driver Scheduling Screen

تایید درخواست

Driver Accept Screen

پایان

Driver Finish Screen
wallet

کیف پول چاق تر

با همپا شدن به ارزانی اتوبوس و به راحتی خودروی شخصی سفر کنید

هزینه‌ی همسفری با اپلیکیشن همپا از اغلب روش های مشابه ارزان تر است. با همپا شدن از صرفه جویی در هزینه‌ ها بهره مند شوید.

timing

صرفه جویی در زمان

در طول سفر وقت خود را صرف گفتگوی دوستانه یا انجام امور روزانه کنید

قسمتی از عمر انسان صرف رانندگی به تنهایی در ترافیک و جاده میشود. این زمان می تواند به امور مفیدتری نظیر گفتگو با افراد همفکر و انجام امور روزانه اختصاص یابد..

security

تردد امن و راحت تر

با افراد همفکر، مطمئن، و تایید هویت شده سفر کنید

در همپا نه تنها هویت اعضا احراز می شود، بلکه مشخصات و علاقه مندی های دیگران قابل مشاهده است. با شناخت بیشتر همسفران، از انتخاب خود اطمینان پیدا کنید.

greenenvironment

زندگی سبز تر

با همسفری به کاهش ترافیک و آلودگی هوا کمک کنید

کم شدن هر خودرو از جاده ها معادل کاشتن 447 درخت در سال است. با استفاده از همپا به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک کنید.

هزینه ی همسفری با اپلیکیشن همپا از اغلب روش های مشابه ارزان تر است. با همپا شدن از صرفه جویی در هزینه ها بهره مند شوید.

قسمتی از عمر انسان به اتلاف در ترافیک و جاده می گذرد. این زمان می تواند به امور مفیدتری اختصاص یابد. با همپا شدن از عمر خود بهتر استفاده کنید.

در همپا نه تنها هویت اعضا احراز می شود، بلکه مشخصات و علاقه مندی های دیگران قابل مشاهده است. با شناخت بیشتر اعضا از انتخاب خود اطمینان پیدا کنید.

کم شدن هر خودرو از جاده ها معادل کاشتن 447 درخت در سال است. با استفاده از همپا به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک کنید.