امنیت در سفر

ورود به عصر اعتماد با امنیت سفر در کارپولینگ (همسفری)

10 ماه قبل


کارپولینگ، امنیت در سفر

همه ی ما در طول ساعات روز و در مکانهای مختلف تلاش می کنیم تا برای داشتن یک تعامل اجتماعی مثبت در دیگران حس اعتماد را ایجاد کنیم. اعتماد سازی در خانواده و محل کار و در بین اشخاصی که روزانه با آنها تعامل داریم شرایطی را فراهم می کنند تا در محیطی دوستانه تر به امور روزمره بپردازیم. برای ایجاد حس اعتمادی دو طرفه در محل کار و خانواده گزینه ی مثبتی چون زمان وجود دارد که عاملی بسیار موثر است.

در فرهنگ ما ضرب المثل “دوست رو باید در سفر شناخت” از جنبه ای متفاوت به اهمیت شناخت دوستان و همراهانمان در سفر و در نتیجه امنیت سفر اشاره دارد. کارپولینگ بستری را برای همسفران فراهم می کند تا قبل از انجام سفر فرصت شناخت یکدیگر را داشته باشند. سفرهای شهری در اغلب موارد کوتاه بوده و مساله اعتماد و امنیت سفر شاید به اندازه سفر بین شهری حائز اهمیت نباشد. در سفرهای بین شهری به دلیل بعد مسافت ممکن است اندکی مضطرب باشیم و به سختی بتوانیم با کسی همسفر شویم که از قبل نمی شناسیم. این حس بین راننده و مسافر مشترک است.

کارپولینگ (همسفری) دارای مزایای بیشماری است که یکی از آنها امنیت سفر برای همسفران است. به همین منظور خط مشی تیم همپا برای ایجاد حس اعتماد در طرفین (همران و همپا) است که با حساب کاربری فعال، تلفن همراه تایید شده، امتیازها و نظراتی که کاربران می توانند در مورد همسفر خود بنویسند، کارت هویتی بررسی و تایید شده، تراکنش های مالی صورت گرفته و همچنین تماس با همران (راننده) و همپا (مسافر) توسط کارشناسان واحد پشتیبانی در حین سفر میسر می شود. کاربرانی که در اپلیکشین همپا تایید شده اند در کنار عکس پروفایلشان یک تیک سبز رنگ مشاهده می شود.

لازم به ذکر است که تلاش هر روزه ی  تیم همپا در راستای افزایش آسودگی و امنیت سفر برای یکایک کاربران بوده و به عنوان مثال تنها در صورتیکه همران (راننده) درخواست سفر همپا (مسافر) را تایید کند طرفین می توانند به شماره تماس یکدیگر دسترسی داشته باشند و به منظور شروع سفری راحتتر، قبل از سفر هماهنگی های لازم را با یکدیگر انجام دهند. علاوه بر آن تمامی کاربران درصورت تمایل می توانند با واحد پشتیبانی تیم همپا از طریق تلفن و تلگرام در ارتباط باشند.

با توجه به مواردی که ذکر شد دیگر نگران همسفر شدن با افرادی که در کنار خیابان یا مسیرهای بین شهری با ایشان همراه می شویم نخواهیم بود و با استفاده از سفرهای بین شهری همپا و با بررسی پروفایل همسفر خود در اپلیکیشن براحتی می توانیم سفری ایمن را انتخاب کنیم و با آسایش خیال به مقصد برسیم.

با همپا، دوستانتان را در سفر نشناسید، قبل از سفر آنها را بشناسید!!!

 

در صورت تمایل می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد کارپولینگ و مزایای آن اینجا بخوانید.


اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستانتون به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

Farahaz Ahmadzadeh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.