امنیت در سفر

فعال کردن گزینه فقط خانمها ، در حساب کاربری همپا

1 سال قبل


گزینه فقط خانم ها، فقط برای خانمها فعال می‌شود

مساله امنیت در سفرهای درون شهری و برون شهری برای خانمها در کشور ما یک دغدغه همیشگی بوده است. هر چقدر هم بخواهیم روشنفکرانه به این مساله نگاه کنیم، نمی‌توانیم از کنار تجربیات ناخوشایندی که گاهی خانمها در سفرهایشان تجربه کرده اند، به راحتی بگذریم.

اگرچه ما در سیستم همپا تلاش کرده ایم با کمک گرفتن از الگوریتم‌های هوشمند امتیاز دهی و احراز هویت کاربران، امنیت سیستم را تا حد ممکن افزایش دهیم، با این حال این امکان را  هم برای خانمها فراهم کرده‌ایم که اگر تمایل ندارند با آقایان همسفر شوند، بتوانند با کمک گرفتن از گزینه فقط خانمها، حس امنیت بیشتری را تجربه کنند و از سفر خود بیشتر لذت ببرند.

همران‌ها و همپایان خانمی که تمایل دارند فقط با خانمها همسفر شوند، با فعال کردن گزینه “فقط با خانمها همسفر میشوم” می‌توانند همسفران خود را محدود به خانمها کنند.

این گزینه علاوه بر ایجاد احساس امنیت بیشتر در طی همسفری ، راه میانبری‌ست برای کمک به حضور پررنگ‌تر خانمها در پیشرفت اقتصاد اشتراکی در سطح جامعه.

گزینه فقط خانم ها

همران‌های خانم:

اگر خانمی قصد دارد صندلی‌های خالی خودروی خود را صرفا با همپایان خانم به اشتراک بگذارد، با غیر فعال کردن گزینه د” خانم یا آقا فرقی نمیکند.” در حساب کاربری خود، همسفرانش محدود به خانمها خواهد شد.

خانمهای همپا:

اگر خودروی شخصی ندارید اما تمایل دارید فقط با خانمها همسفر شوید، می توانید با غیر فعال کردن گزینه ” خانم یا آقا فرقی نمیکند.” در حساب کاربری خود، همسفرانتان را به خانمها محدود کنید.

همسفری با خانمها

 

آدرس تلگرام همپا @hampasho

دانلود اپلیکیشن همسفری همپا hampsho.com


اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستانتون به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

سعید نعمت اللهی

رحمان صیدی

عالی

پاسخ دادن

عباس

خیلی عالیه اگر هموطنان استقبال کنند هم صرفه جویی در وقت هست وهم دوستی های سالم و . . . .

پاسخ دادن

شهاب

خوبه حفظ حریم خصوصی. ولی قاعدتا باید برعکسش هم باشه. شاید مردی خواست فقط با مردها همسفر بشه 🙂

پاسخ دادن

    سعید نعمت اللهی

    شهاب جان درود بر شما، ممنون از نظرتون، ما تا بحال براساس درخواست واقعی خود کاربرانمون این امکان رو اضافه کردیم و درصورتی که آقایون هم خواستار چنین ویژگی باشن ما این ویژگی رو فراهم میکنیم، شاد و پیروز باشید

    پاسخ دادن

حامدمحمدی

با سلام و تشکر بابت برنامه ابتکاری و مفیدتون؛ یک مرتبه سفری با یکی از این سرویس ها داشتم و با این برنامه آشنا شدم به هر حال ممنونم از اینکه نظرات کاربران همپا را رصد می کنید. موفق باشید

پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.